• Telefon : 0533 810 52 55

Hakkımızda

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Gaziantep’te evden eve taşımacılık hizmeti arayanlar için Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık firmasını tercih edebilirsiniz. Firmamız, Gaziantep’te taşımacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. 1998 yılından bu yana şehir içi ve şehirler arası tüm ev ve ofis taşımalarında profesyonel çalışma anlayışı ve 25 yıllık tecrübesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık firması, Gaziantep’te şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti veren profesyonel bir ekiptir. Ücretsiz keşif, asansör kiralama gibi hizmetler sunmaktadır. 

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık firması, Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından yeterli güvenlik koşullarına sahip olan firmalara yurt içi ev ve ofis taşıması için verilen K3 Yetki Belgesine sahiptir.

Firmanın vizyonu ise uzmanlaştığı evden eve taşımacılık hizmetini kaliteden ödün vermeden daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmaktır.

 

 

Hemen Ara 0533 810 52 55